قالب اکسترا برای سایت شما فعال نشده است. درصورتی که تصور می کنید اشتباهی پیش آمده است به http://rtl-xtra.ir/faq مراجعه نمایید. بازسازی و نوسازی ساختمان شرکت مهندسی عصرزرین - شرکت عصر زرین 09121447434

بازسازی و نوسازی ساختمان شرکت مهندسی عصرزرین


بازسازی و نوسازی ساختمان شرکت مهندسی عصرزرین

بازسازی و نوسازی ساختمان

انتخاب با مالک است که کدام مورد بهتر است . در سال 98 میزان سود نوسازی ملک در حدود 30 الی 40 درصد است

البته این میزان سود در برخی پروژه ها تا میزان 60 درصد نیز افزایش پیدا میکند ولی این میزان سود مربوط به کل بازه زمانی احداث ملک میباشد

اما در بازار کنونی که ثبات قیمتی وجود ندارد بهترین روش ساخت ساختمان اسکلت فلزی پیچ و مهره با سقف عرشه فولادی است

زیرا با بالا رفتن هر روزه قیمت میلگرد و بتن عملا قیمت تمام شده اسکلت بتنی از اسکلت فلزی بیشتر میشود به علاوه اینکه قطعا زمان بیشتری نیز طول میکشد تا اسکلت به پایان برسد تقریبا دو برابر اسکلت فلزی .

در حقیقت کارفرما با خرید یکباره آهن آلات قطعا اسیر نوسانات وحشتناک قیمت مصالح نمیشود و در زمان ساخت اسکلت فلزی در کارخانه ، گودبرداری و اجرای فونداسیون را انجام میدهد و با بتن ریزی فونداسیون اسکلت آماده نصب میشود و بدون از دست دادن وقت به کار نصب اسکلت و اجرای سقف مشغول میشود .

نوسازی ساختمان و احداث ملک باید روزی در ایران فقط به افراد ذیصلاح سپرده شود و در واقع سرمایه گذار فقط نقش تهیه کننده را ایفا کند

با فرمولی که به موجب آن مجری ذیصلاح در ایران تقریبا الزامی شد قرار بود هیچ مهندس عمران و معماری در ایران بیکار نبوده و با مبلغ 7 الی 14 درصد پروژه ساختمانی را کاملا به عنوان مجری ذیصلاح یا در اصطلاح مدیرپیمان اجرا کند اما فعلا مجری ذیصلاح آن نقش سازنده واقعی را پیدا نکرده است .

بازسازی ساختمان که چند سالی است از نوسازی ساختمان از لحاظ تعداد انجام پیشی گرفته است

موضوعی است اغلب تخصصی زیرا ساختمانهای قدیمی با عمر بیش از 20 سال اغلب نیاز به مقاوم سازی دارند که در ایران با چند روش متداول انجام میپذیرد  و این خود اهمیت استفاده از مهندسین دارای صلاحیت را در امور بازسازی آپارتمان و خانه های قدیمی را روشن میکند .

در حقیقت بازسازی ساختمان فقط تعویض کف و در و پنجره نیست بازسازی در حقیقت استحکام بخشی به ساختمان با ظاهری امروزی و در طی زمان بسیار کوتاهتر است .

بهترین حالت احداث ساختمان سپردن کار به شرکت های ساختمانی دارای گرید پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه و یا شرکت های نظام مهندسی میباشد زیرا در اینگونه شرکت ها پرسنل مختلف طراح، محاسب و اجرایی اغلب کیفیت و سرعت بالاتری از افراد عادی به مالک میدهند .

بازسازی و نوسازی ساختمان امری تخصصی است که باید به مهندسان واگذار شود .

بازسازی و نوسازی ساختمان باید ضابطه مند شود .

اسکلت فلزیبازسازی ساختمانسقف عرشه فولادیعصر زرینمدیریت پیماننوسازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *